GALERIE na SOUTOKU denně OTEVŘENO 09:00-20:00
O centru
Kudy k nám
Parkování
Obchodní galerie Na Soutoku je situována u hlavního dopravního tahu do centra města u ulice Želetická v areálu hypermarketu Albert a hobbymarketu OBI. Díky společnému propojení chodbou mezi Albertem a Galerii Na Soutoku si můžete zpříjemnit
a zjednodušit Vaše nákupy "pod jednou střechou".

Obchodní galerie má výbornou polohu a díky snadné dostupnosti, viditelnosti a blízkosti historického centra města, se stává novou destinací pro nákupy, občerstvení a zábavu.

Koncept budovy s jedním nadzemním a podzemním podlažím nabízí svým návštěvníkům prodejní plochu o rozloze osm a půl tisíce metrů čtverečních. V suterénu se nachází obchodní galerie. Místa v podzemí jsou určena parkování.O centruOtevírací doba:denně 9:00 - 20:00

Galerie Na Soutoku se nachází na ulici Želetická zhruba tři minuty jízdy od centra města Litoměřice v přímé blízkosti napojení na dálnici D8.

Kde nás najdete na mapy.cz
Kde nás najdete na google mapách
Autobusovou linkou 557550 na zastávku Litoměřice, INTERSPAR.
Aktuální jízdní řád ke stažení zde

Kudy k nám
MHD
Pro vaše pohodlné parkování máme připraveno 114 parkovacích míst v podzemním parkovišti situovaném přímo pod objektem Galerie Na Soutoku. Parkování je zdarma a k dispozici každý den v týdnu od 9:00 - 20:00 hodin.

Návštěvníci galerie mají možnost využít také nadzemního parkoviště s kapacitou 521 parkovacích míst, do kterého je možno zajet přímo z ulice Želetická.

Parkování
Made on
Tilda